Typuj mecze za darmo!  | Wygrywaj naprawdę!  |  10.000 PLN do wygrania!


  Logowanie
Nick:
Hasło:
 
login icon
KONKURS Typerów

» Zasady

» Nagrody
.
liga typerow

Promocje i bonusy u legalnych bukmacherów!

Kto z Was nie lubi darmowej gotówki? Nie przejmuj się jeżeli jeszcze nie wygrałeś żadnej nagrody w naszym darmowym konkursie liga-typerow. Na pewno niedługo Ci się to uda. W międzyczasie zapraszamy Cię do innego sposobu otrzymania darmowej gotówki. Wystarczy skorzystać z jednej z wielu promocji legalnych bukmacherów! Wszystkie opisujemy poniżej.

Zanim przejdziemy do meritum - najważniejsze. Darmowy konkurs w typowanie wyników: liga-typerow od lat współpracuje z legalnymi, polskimi bukmacherami. Dzięki temu możemy zaoferować Wam wyższe darmowe bonusy pieniężne! Nasze bonusy bukmacherskie są idealne dla początkujących (często nie wymagają nawet depozytu) oraz dla zaawansowanych typerów (zwiększamy bonusy od depozytu)!

Poniżej prezentujemy listę najciekawszych promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów. Co ważne mamy dla Was zwiększone bonusy nie tylko u sponsorów naszej darmowej ligi w typowanie wyników, ale też u pozostałych polskich, legalnych bukmacherów. Pamiętaj - ze wszystkich poniższych bonusów możesz legalnie korzystać na terytorium Polski - są one zgodne z ustawą hazardową 2017!

Aktualne promocje i bonusy u Bukmacherów (Maj 2021)

Bukmacherzy z polską licencja

1. Gra bez podatku i 3000 pln dodatkowo w Betfan

2. 500 pln cashback w Betclic

3. 20 pln za samą rejestrację, DEPOZYT NIE JEST WYMAGANY, w Totolotek

4. 20 pln za samą rejestrację, DEPOZYT NIE JEST WYMAGANY, w LVbet

5. 20 pln za samą rejestrację, DEPOZYT NIE JEST WYMAGANY, w Fortuna

6. 20 pln za samą rejestrację, DEPOZYT NIE JEST WYMAGANY, w Etoto

7. Zakład za 100 pln bez ryzyka w Fortuna

8. 1000 pln dodatkowo w Totolotek

9. 1000 pln dodatkowo w Lvbet

10. 1040 pln dodatkowo w Etoto

11. 650 pln dodatkowo w Forbet


Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem..
.