Typuj mecze za darmo!  | Wygrywaj naprawdę!  |  2000 PLN do wygrania co miesiąc!


  Logowanie
Nick:
Hasło:
 
login icon
KONKURS Typerówliga typerow

Promocje i bonusy u legalnych bukmacherów!

Kto z Was nie lubi darmowej gotówki? Nie przejmuj się jeżeli jeszcze nie wygrałeś żadnej nagrody w naszym darmowym konkursie liga-typerow. Na pewno niedługo Ci się to uda. W międzyczasie zapraszamy Cię do innego sposobu otrzymania darmowej gotówki. Wystarczy skorzystać z jednej z wielu promocji legalnych bukmacherów! Wszystkie opisujemy poniżej.

Zanim przejdziemy do meritum - najważniejsze. Darmowy konkurs w typowanie wyników: liga-typerow od lat współpracuje z legalnymi, polskimi bukmacherami. Dzięki temu możemy zaoferować Wam wyższe darmowe bonusy pieniężne! Nasze bonusy bukmacherskie są idealne dla początkujących (często nie wymagają nawet depozytu) oraz dla zaawansowanych typerów (zwiększamy bonusy od depozytu)!

Poniżej prezentujemy listę najciekawszych promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów. Co ważne mamy dla Was zwiększone bonusy nie tylko u sponsorów naszej darmowej ligi w typowanie wyników, ale też u pozostałych polskich, legalnych bukmacherów. Pamiętaj - ze wszystkich poniższych bonusów możesz legalnie korzystać na terytorium Polski - są one zgodne z ustawą hazardową 2017!

Aktualne promocje i bonusy u Bukmacherów (Czerwiec 2018)

Bukmacherzy z polską licencja

1. 20 pln za samą rejestrację, DEPOZYT NIE JEST WYMAGANY, w Totolotek

2. 20 pln za samą rejestrację, DEPOZYT NIE JEST WYMAGANY, w LVbet

3. 20 pln za samą rejestrację, DEPOZYT NIE JEST WYMAGANY, w Fortuna

4. Zakład za 110 pln bez ryzyka w Fortuna

5. 650 pln za darmo - bonus w Forbet
.